TOUCHSCREENS, NARROWCASTING AND DIGITAL SIGNAGE

touchscreens en interactieve media aansluitend op narrowcasting digital

informatiezuil-toerisme-infozuil-touchscreen

Touchscreen Applicaties (software) voor bedrijven / organisaties uit de toeristische sector (VVV)

Actuele toeristische informatie 24 uur per dag opvraagbaar via uw etalage?
Met deze ETI (elektronisch toeristisch informatiepunt) verleent u optimale service naar uw klanten en op elke gewenste locatie kunt u de toeristen en passanten informeren over de regio. Gemeentes, VVV's en bedrijven die gerelateerd zijn aan de toeristische sector kunnen elkaar ondersteunen door informatie te delen waardoor de toerist wordt geholpen bij de start van zijn verkenningstocht.

Losse flyers en folders worden overbodig, waardoor er een kostenbesparing wordt gerealiseerd en uw eigen medewerkers worden ontlast.
Op een eenvoudige wijze kunt u via de touchscreen applicatie fietsroutes en andere belangrijke informatie overdragen van het scherm naar de mobiele telefoon via sms, mms, blue-tooth of QR-codes.
Een touchscreen in de lunchroom, touchpanel in uw etalage of informatiezuil voor binnen of buiten maakt u uw organisatie futureproof.

Voor meer informatie over deze touchscreenapplicatie of een op maat gerichte software oplossing maken wij graag eens een afspraak om de mogelijkheden binnen uw branche te bespreken.